Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Motoryzacja, Transport

Auto detailing – na czym polega i czemu warto go stosować

Sporo osób lubi dbać o swoje samochody, i to na różny sposób. Normą jest dla nich systematyczne odkurzanie środka i korzystanie z ręcznych myjni, a w ostatnich czasach coraz częściej również z tak zwanego autodetailingu. Ten pojawiający się dopiero u nas trend w naszym kraju zyskuje ostatnio bardzo na swojej popularności, i rosnąca liczba właścicieli samochodów się na niego decyduje. Jest to świetna opcja dla tych, którzy przykładają dużo uwagina to jak wygląda ich pojazd w środku i na zewnątrz.

Jak się okazuje, metoda ta sprawdza się także dobrze w przypadku starszych samochodów, a to przynosi kilka wymiernych korzyści. Z pewnością będzie to istotne chociażby podczas sprzedaży, ponieważ za zadbane auto będzie można uzyskać atrakcyjniejszą cenę. W największym skrócie autodetailing opiera się na tym, że pojazd zostaje kompleksowo myty i czyszczony, ale też poddany renowacji i konserwacji. Prace będą zarówno obejmować zewnętrzną powłokę lakierniczą wraz z dodatkowymi elementami, jak też wszystko we wnętrzu.

Jest to dużo więcej niż w przypadku myjni samochodowych, wykorzystywane są też zupełnie inne techniki. Na samym początku cały pojazd jest bardzo dokładnie myty za pomocą odpowiednich preparatów czyszczących, a później poddany zabiegowi tak zwanego glinkowania. Po wyczyszczeniu powłoki lakierniczej zostaje on wypolerowany, a następnie zabezpieczony woskiem czy powłoką ceramiczną. Znacznie więcej na temat tej techniki znaleźć można w sieci, na przykład po podaniu w jednej z wyszukiwarek hasła car detailing Kraków i przejrzeniu otrzymanych wyników.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz