Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Dom, Ogród

Dlaczego warto zdecydować się na kupno paneli winylowych

Szukając ładnego i trwałego sposobu na wykończenie podłóg w swoim mieszkaniu na pewno pomyśleć warto nad panelami winylowymi. Dostępne są one w dużej liczbie kolorów i wzorów, a ich zalety sprawiają, że rozwiązanie to jest na długie lata. Winyl jest materiałem bardzo trwałym, konstrukcja takich paneli dysponuje kilkoma jego warstwami.

Producenci na wierzch panela kładą dodatkowo przezroczystą warstwę poliuretanu, który zapewnia wysoki poziom odporności na mechaniczne uszkodzenia. Tego typu panele sprawdzają się doskonale nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także w obiektach użyteczności publicznej, w których jest znacznie większe natężenie ruchu. Obecnie w sklepach jest całkiem spory wybór winylowych paneli, klienci coraz chętniej je wybierają zamiast klasycznych. Przedkłada się to na duże zróżnicowanie jeśli chodzi o kolory i wzory, zarówno w motywach przypominających naturalne drewno, jak też w rozmaitych kształtach geometrycznych.

Niewielka grubość oraz bardzo dobra przewodność cieplna powodują, że panele winylowe świetnie się sprawdzają przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego. Najlepszą opcją wtedy jest ich naklejenie do posadzki przy użyciu dedykowanego kleju. Montaż taki będzie wymagał idealnej równości podłoża, tak samo zresztą jak klasyczne wpusty. Przy klasycznym montażu jest zalecane zastosowanie dedykowanych podkładów, które wyrównają ewentualne nierówności. Jeśli wszystko zostanie zrobione prawidłowo, to bez żadnego problemu taka podłoga wytrzyma długie lata użytkowana.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz