Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Sport

Kwestie kształtujące wyspę Mali Losinj

Zachwycająca znajdująca się w Chorwacji wyspa pełna delfinów to oczywiście Mali Losinj. Przyjęto, że na takiej wyspie mieszka około sto pięćdziesiąt delfinów. Nad wyraz często będą pływać blisko powierzchni wody, robiąc efektywne wyskoki. To dokładnie dlatego też spotkanie delfina jest tym, czego nie da się zapomnieć. Delfiny to wprost symbol Losinj. Latem przybywając do miasteczka można się też doskonale bawić na różnych imprezach. Mają miejsce one wręcz każdego dnia albo są cykliczne i z pewnością na nudę przyjezdni nie mogą na takiej chorwackiej wyspie narzekać. Więcej wiadomości można znaleźć na witrynie internetowej https://www.vecernji.hr/lifestyle/suprotnosti-koje-privlace-1005341

Wieczorami można się wybawić na tarasie lub w dyskotekach. Ulokowane są tu w dużej liczbie bary oraz dyskoteki, a te osoby, które lubią bawienie się do wczesnych godzin porannych na pewno muszą odwiedzić miejsca jakimi są: Energy, Coctail bar, Priko, Zanzibar, czy Sarjy pub. Warto przeczytać informacje o tej wyspie w Internecie i nabrać przekonania, że jest to miejsce godne uwagi. Treści na ten temat nie brakuje i można się wiele dowiedzieć.

Jeżeli ktoś lubi podróżować po Chorwacji to taka wyspa go zachwyci. Mali Lošinj to piękne miasto – wyspa. Kiedyś było miastem portowym, jak dużo innych miast chorwackich. Aktualnie w porze letniej można tutaj zobaczyć sporo ludzi, łodzie, jachty, statki, restauracje oraz nacieszyć krajobrazami i atrakcjami. Opłaca wybierać się na spacer promenadą. Miasteczko jest doceniane za piękną przyrodę oraz sporo zabytków.

Rekomenduje się oglądać: wille wywodzące się z pochodzącej z Austrii arystokracji, kościół świętego Marcina wybudowany w 1450 roku, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata z 1858 roku, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku wraz z fontanną z 2 delfinami wyrzeźbionymi w kamieniu dla upamiętnienia przypłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko w 1960 roku. Doskonałe wrażenie robi pachnący ogród ziół. Mali Losinj jest miasteczkiem godnym zauważenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz