Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Metody na długie rzęsy

W dzisiejszych czasach, jeśli chcemy zwiększyć grubość i długość rzęs, możemy to zrobić. w sposób półtrwały i nietrwały w następujący sposób:

1. Nakładanie tuszu do rzęs i nakładanie sztucznych rzęs

Ta metoda jest prosta i najtańsza. Bo to użycie kosmetyków, które można zmyć. wywoływać mniej skutków ubocznych Ale jeśli przypadkowo użyjemy produktu, który nie jest dobrej jakości. lub wyczyść te kosmetyki, które nie są czyste Może powodować zatykanie porów wokół oczu. Zapalone powieki i prawdziwe rzęsy mogą wypadać. lub może powodować inne objawy które znamy również jako jęczmień

Również używanie kleju do sztucznych rzęs może być uczulone. ponieważ w mieszance kleju do rzęs Istnieje wiele rodzajów komponentów. Znaczenie klejów dla innych materiałów, takich jak drewno, plastik, o których dr Thapanwong Tanguraiwan, okulista ze szpitala Phranangklao skomentował to Klej używany do przedłużania rzęs może wywołać reakcję alergiczną.

lub stan zapalny i podrażnienie skóry w postaci małych pęcherzy i może być bagno Dlatego najlepiej jest używać kleju do rzęs, ale dopasuj i zachowaj trochę odstępów. bo za każdym razem zdejmujemy sztuczne rzęsy sprawi, że wypadną również nasze prawdziwe rzęsy I powinien zapobiegać początkowym reakcjom alergicznym, stosując produkty, które zostały znormalizowane przez FDA.

2. Sztuczne przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs nie jest trwale długie i gęste. Dzieje się tak poprzez nałożenie materiałów takich jak włókna syntetyczne, jedwab, futro (z norek, włosia końskiego) lub włos na prawdziwe rzęsy w naszych dziurkach. Ma tę zaletę, że sprawia, że ​​nasze rzęsy rosną dłużej i wyglądają naturalnie. Jednak żywotność zależy od opieki każdej osoby. Jednak ta metoda może powodować więcej skutków ubocznych, takich jak zaczerwienienie i zapalenie oczu.

z powodu infekcji klejem lub przyczepionymi materiałami lub zapalenie powiek ponieważ wokół rzęsy nagromadziły się zarazki co jeśli pocieramy oko, aż materiał wślizgnie się do oka Może powodować wrzody i infekcję czarnej rogówki. Albo, zgodnie z opinią dr Thapanawong, że opary kleju mogą szczypać oczy aż do stanu zapalnego i powodować zanik rzęs. W efekcie rzęsy przestają rosnąć nowe. lub natychmiast przestań rosnąć

Ponadto dr Kulkan Amornpattana, lekarz chirurgii przeszczepu włosów skomentowała przedłużanie rzęs własnymi włosami, które Ta metoda nie jest zbyt popularna. Ponieważ stan włosów będzie miał nieograniczoną długość. Dlatego końcówkę rzęs należy zawsze przyciąć. Mają też więcej gruczołów potowych. Może to powodować stany zapalne, trądzik lub łupież, a także skórę głowy.

3. Używanie odżywki do rzęs

w ten sposób dziewczyny Strona amerykańska jest tą, która wprowadziła ten trend do naszego domu. ponieważ pojawiło się wiele recenzji, które Użyj go, aby Twoje rzęsy wyglądały na grubsze. Naprawdę długi i płodny Jednak prąd zaczął słabnąć. Kiedy niektórzy ludzie go używają i mają skutki uboczne, takie jak swędzenie, zaczerwienienie oczu, ciemne powieki lub przebarwienia tęczówki. ponieważ zostało zweryfikowane, że Serum zawiera Bimatoprost, lek stosowany w leczeniu jaskry.

Może to skutkować komplikacjami związanymi z wydłużeniem i pogrubieniem rzęs użytkownika. Wielu producentów leków wyciągnęło substancję stosowaną w leku na jaskrę. Przyjdź jako mieszanka samej odżywki do długich rzęs. Po tym, jak amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków lub FDA wyszła, aby sprawdzić. a także serum kontrolne do długich rzęs i zatwierdzone do sprzedaży tylko niektórych marek Zaleca się, aby konsumenci stosowali go również według uznania lekarza. Zobacz https://www.arte24.pl/uroda/czy-odzywka-do-rzes-moze-poprawic-ich-wyglad-i-wplynac-na-zdrowie/

Jak bezpiecznie powiększyć rzęsy?

Chociaż wiele metod wiąże się z różnymi zagrożeniami. ale różne reakcje alergiczne To zależy od indywidualnych cech. (Inni ludzie go używają i nie tracą. ale możemy być na niego uczuleni) i jak go używać który powinien uważać na czystość jako główną Dodatkowo powinien odżywiać rzęsy, aby w naturalny sposób były mocne. Na przykład spożywanie pokarmów bogatych w kwas foliowy, takich jak wątroba, zielone warzywa liściaste lub drożdże w twarogu. lub cynk w owocach morza, orzechach, mleku i jajkach itp.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz