Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Nieśmiały kłopot – w jaki sposób wygląda odtruwanie alkoholowe?

Jednym z w największym stopniu nadzwyczajnych opracowań dotyczących kuracji uzależnień jest metoda, która opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, jaką odnieść można do wszystkich uzależnień, z jakimi jedynie można się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem rozpatrującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się także wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Należałoby tutaj dołączyć, iż miał już wtedy na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, w jaki sposób Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przysporzyło się do jego światowego rozgłosu. Swą książkę Prosta metoda, w jaki sposób efektywnie kontrolować alkohol Carr kieruje do wszystkich, jacy uświadomili sobie, że przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku i samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie istotny fakt, a mianowicie, że problem choroby alkoholowej dotyka o wiele częściej ludzi wykształconych, piastujących odpowiedzialne zawody, istotne funkcje społeczne niż-jak się potocznie sądzi-osoby z marginesu cywilnego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu konsumentom mechanizmu działania tzw. pułapki alkoholowej, która ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, jak się powszechnie twierdzi (a zwłaszcza jak twierdzą osoby uzależnione). Autor w poradniku koncentruje się głównie na obalaniu stereotypów połączonych z alkoholem, szczególnie podkreślając absurd kojarzenia go z atrybutem właściwej zabawy oraz towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz