Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: bogata propozycja szkoleń językowych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova wystosowała szeroką ofertę zajęć lingwistycznych. Udostępnione kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych ekspertów, czyli nie trzeba się bać, iż nie będą miały wartej uwagi formy. Przykładowo, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można liczyć na to, że kursy będą odbywały się z sporym naciskiem na posługiwanie się językiem, co pozwala na doskonałe przyswojenie wiedzy.

Zakres każdych zajęć będzie także indywidualnie dopasowany do wymagań kursantów. Poza szkoleniami takimi jak kursy językowe Warszawa można też liczyć na opcję skorzystania z oferty zrobienia tłumaczeń a także robienie audytów językowych. Szczegóły dla wszystkich współprac wyznaczone są na sposób indywidualny. Wszechstronna obsługa językowa realizowana może zostać dla klientów indywidualnych, ale też dla przedsiębiorstw. Zajęcia mogą odbyć się w trybie wirtualnym, jak i w siedzibie firmy.

Zależnie od oczekiwań kursantów, można wpisać się na język ogólny, ale też ekspercki. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, zajęcia i audyty będą przygotowane na najwyższym poziomie. Z uwagi na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE a także LanguageCert plus posiada upoważnienie MEN do robienia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można spodziewać się, iż szkolenia językowe Warszawa wyraźnie podniosą dotychczasowo posiadane umiejętności lingwistyczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz