Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Opakomar: wytwórca opakowań o charakterze ozdobnym

Typy opakowań, jakie wytwarza Opakomar są przeróżne, wobec czego klienci ochoczo zdecydowani są na to, żeby zamówienia realizować właśnie w takim miejscu, ponieważ wiedzą, iż mają okazję zamówić te pudełka ozdobne, jakie spełnią ich oczekiwania. Propozycja sprzedażowa obejmuje: pudełka ozdobne – Standard, pudełka ozdobne – Exclusive, pudełka z logo a także pudełka okładkowe z magnesem. Niezależnie od faktu, jakie kupujący zamówi pudełka ozdobne na prezent, może oczekiwać, iż zostaną one zrobione bardzo dobrze oraz w krótkim czasie. Typ pudełka uzależniony jest głównie od tego, co ma się w nim znaleźć. Pudełka zostały zrobione z tektury falistej o gramaturze 385 gr i oklejane są kolorowym papierem.

Mogą mieć ściągane wieko, wstążki albo magnes. Grubość ścianki to mniej więcej 1,8 do 2 mm, a gramatura ma od 90 do 130 gr. Minimalne z zamówień, jakie można składać na pudełka ozdobne prezentowe to 50 sztuk. Opakowania są od razu przygotowane do wykorzystania i nie ma potrzeby ich składać. Trwałe opakowania ozdobne wyglądają nad wyraz dobrze oraz ukazują profesjonalizm firmy, jaka w nie inwestuje. Mogą być oklejone jednokolorową lub wielokolorową okleiną w środku. Rozmiary, jakie posiadają opakowania ozdobne na prezent są opublikowane w asortymencie, jak i można decydować się na złożenie zamówienia indywidualnego.

Dodatkowo opakowania ozdobne prezentowe w typie Exclusive są kaszerowane. Pudełka mające logo mogą być wykonane dowolnymi metodami: hot stampingu, druku sitowego albo offcetu. Ciekawie prezentują się pudełka okładkowe z magnesem. Prezentowany producent opakowań ozdobnych zatroszczył się o to, by równocześnie były ekskluzywne i użyteczne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz