Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Profesjonalna poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi

Wyspecjalizowana poradnia endokrynologiczna prosperująca w województwie warmińsko – mazurskim jest wybierana przez pacjentów, którzy mają wiedzę o tym, jak ważne jest troszczenie się o własne zdrowie pod pieczą wykwalifikowanego specjalisty. Przyjmujący w tym gabinecie endokrynolog elbląg profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski posiada również specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Posiada specjalizację w genetyce klinicznej, a więc poradzi sobie także z szczególnie trudnymi przypadkami medycznymi.

Zdobył doświadczenie w cenionej klinice w USA, gdzie pracował nad dziedziczeniem nowotworów. Wykrył wtedy gen mający wpływ na dziedziczenie raka tarczycy. Teraz kieruje on grupą lekarzy oraz naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a także Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Z tego powodu pacjenci, jacy wpisują się tu na konsultację mają pojęcie, iż są pod opieką eksperta, który będzie podchodzić do własnej pracy rzetelnie oraz jego diagnoza będzie trafna.

Sesje z zakresu endokrynologii mogą odbywać się także w formie zdalnej, czyli na wsparcie mogą oczekiwać pacjenci z całej Polski. Spotkania mogą dotyczyć takich przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, a także retinopatia. Aby wpisać się na konsultację profesorską wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na witrynie internetowej.

Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń hormonalnych to specjalizacja wskazanej poradni, w jakiej ekspert stale się doskonali. Dlatego jego gabinet ma wiele dobrych rekomendacji oraz pacjenci będą ufać w sposoby leczenia, jakie są im proponowane w tym miejscu. Wystarczy przyjrzeć się opiniom na stronie internetowej, żeby nabrać o tym przekonania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz