Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Wyspecjalizowana depilacja z użyciem laseru zrobiona w klinice urody Mona Lisa

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbycie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorcowo modelować figurę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z zastosowaniem specjalistycznych głowic zawierających mikrootwory pozwala na dotarcie do także trudnodostępnych punktów na ciele.

Zasysanie fałdu skóry zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest bardzo dokładne. Dlatego głowice urządzenia mogą poradzić sobie nawet z nad wyraz zwiotczałą skórą. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdza się też w usuwaniu zbliznowaceń oraz obrzęków. Używanie mobilnych głowic z energią światła LED oraz lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywoła rezultat fotochemiczny w tkance. Tym samym, może dojść do przyspieszania metabolizmu komórek, a także do redukcji cellulitu przez pomniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usunięcie z ciała.

Rezultaty, jakich można się spodziewać to: poprawa prezencji oraz elastyczności skóry, poprawa elastyczności tkanki skórnej, wyszczuplenie, zredukowanie cellulitu, polepszenie samopoczucia, uspokojenie, redukcja obrzęków a także w przypadku kobiet po ciąży – powrócenie do wcześniejszej figury. Co znaczące, taki zabieg może zostać wykonywany także w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może zostać też zrobiony u osób o dowolnym kolorze tkanki skórnej. Doskonałe rezultaty można uzyskać po mniej więcej od 10 do piętnastu zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz