Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Zabieg botoksu wykonywany w bezpiecznych warunkach

Zabieg botoksu realizowany w bezpiecznych okolicznościach w Pure Aesthetic to jeden z nowocześniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Traktowany jest on jako zabieg anti – aging. Przed każdym Botoks Lublin odbywa się wywiad ze specjalistą. Rozmowa ma za zadanie zakwalifikować do przeprowadzenia interwencji medycznej. Klientki są informowane o rezultatach, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Można również oczekiwać na otrzymanie późniejszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegach. To ukazuje, że klinika to miejsce renomowane. Znieczulenie dopasowane jest na indywidualnych zasadach i zastosowane są jedynie sprawdzone urządzenia.

Dlatego można oczekiwać doskonałych efektów. Ponadto pacjenci mogą liczyć też oczekiwać na opiekę po zabiegu. Dokładny zarys wszystkich zabiegów podany jest na witrynie www. To właśnie botoks jest jednym z chętniej wybieranych zabiegów, tak samo przez panie, jak i przez mężczyzn. Toksyna botulinowa pomoże wygładzić i spłaszczać zmarszczki mimiczne. Wstrzyknieta we właściwy mięsień blokuje przesyłanie impulsów między nerwami a mięśniami. Takie oddziaływanie może trwać od czterech do sześciu miesięcy. Po podaniu botoksu mięsień rozluźnia się i skóra przestaje się marszczyć.

W efekcie twarz prezentuje się młodziej oraz dalej naturalnie. Zabieg można powtarzać co 6 miesięcy. Pacjenci zdecydowane są na niego, gdyż przynosi bezzwłoczne efekty i nie jest dużą ingerencją w organizm. Najczęstsze wskazania do jego wykonania to: zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy, okolica pomiędzy brwiami a więc tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza wokół ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, jak i opadające kąciki ust. Z użyciem botoksu wykonywane są też zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie bruksizmu, obniżenie oraz wydłużenie brody, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości i poprawa uśmiechu dziąsłowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz