Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Inne

Zrobienie strony internetowej – jak znaleźć odpowiednią firmę

Podejmując decyzję o uruchomieniu własnej internetowej strony trzeba się liczyć z tym, że jej wykonanie zająć może nieco czasu. Dużo rzecz jasna będzie zależeć od tego, jaki zakres funkcjonalności oraz treści będzie do przygotowania, lecz w każdym przypadku etapy będą bardzo podobne.

Przede wszystkim rozpocząć trzeba od tego, żeby znaleźć firmę która wszystkim się zajmie. Najlepiej zrobić to można wykorzystując wyszukiwarkę, po wpisaniu w niej słów strony internetowe można przejrzeć otrzymane rezultaty i na coś się zdecydować. Pierwszym etapem wszystkich projektów jest szczegółowe ustalenie wymagań i preferencji.

Ten etap ma duże znacznie, bowiem na podstawie przeprowadzonej analizy jest przygotowywany zakres prac i ich wycena. Jeżeli wszystko zostanie wstępnie ustalone, to trzeba to wszystko spisać w formie umowy, obowiązkowo z uwzględnieniem terminu oraz ceny do zapłacenia. Przygotowana umowa jest sygnałem na to, że do swojej pracy mogą przystąpić graficy i programiści. Proces robienia serwisu i przygotowywania wszystkich funkcjonalności trwa najdłużej, a po jego skończeniu przystąpić należy do testów sprawdzających.

W czasie nich często pojawi się konieczność jakiś modyfikacji, tak żeby wszystko działało bez błędów i niedoróbek. Po skończeniu testów strona jest przenoszona na adres widoczny w internecie i udostępniana dla użytkowników. Często wcale nie będzie to koniec współpracy, ponieważ jeśli pojawią się nowe pomysły, to również należy je rozplanować i potem wykonać prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz